Medžio- plastiko kompozito impregnavimas

Terasos impregnavimas naudojant specialią medžio – plastiko kompozitui skirtą alyvą WPC-Imprägnier-Öl

Terasos, tvoros ir fasadai iš WPC kompozito įgauna vis didesnį populiarumą, bet UV spinduliai, drėgmė ir kiti atmosferos poveikiai, mechaniniai terasos pažeidimai, intensyvus dangos naudojimas tiesiogiai įtakoja kompozito medžiagą. WPC impregnantas ne tik atnaujina lentų paviršių, bet ir apsaugo nuo išblukimo. Padengiant kompozitines lentas, impregnavimo alyva įsigeria į visas paviršiaus poras ir sudaro apsauginę plėvelę, mažinančią vandens įgeriamumą bei saugančią jas nuo atmosferos poveikio. Tokiu būdu lentos išlaiko vienodą toną, yra lengviau plaunamos, opurvas sunkiau įsigeria į paviršių.

Padengimas

Remmers WPC-Imprägnier-Öl yra ekonomiškas ir paprastas naudoti. Padengimui siūloma naudoti aliejiniams dažams skirtą teptuką. Prieš dedant pirmą sluoksnį kompozito lentas reikia išvalyti nuo purvo ir dulkių aukšto slėgio įranga. Antrą sluoksnį galima dengti po 4-6 valandų. Dėmių ir įvairaus purvo šalinimo instrukciją rasite apačioje.

Kompozito lentų priežiūra

Įrengus terasą, tvorą ar fasadą iš WPC lentų rekomenduojama iškart jas impregnuoti bespalve alyva tam, kad būtų išlaikytas atspalvis ir pailgintastarnavimas laikas. Jei planuojama atnaujinti terasos paviršiaus atspalvį, siūlome naudoti impregnuojančią alyvą su pigmentu (pilka, tamsiai ruda).

Panaudojimo sritis

– Tvoralentės, terasinės lentos, lauko baldai, fasado dailylentės ir kiti gaminiai pagaminti iš Medžio plastiko kompozito

Produkto savybės

– Atspari drėgmei
– Atspari riebalams ir purvui
– Paprasta naudoti
– Bespalvė versija (farblos) atnaujina originalų atspalvį
– Versija “Braun” ir “Grau” paryškina, atnaujina tamsiai rūdą ar pilką atspalvį
– Atnaujina paviršių be šlifavimo

Impregnuojanti alyva 0,75 ltr. – 11,95 €
Remmers WPC Imprägnier Öl

Impregnuojanti alyva 2,5 ltr. – 28,45 €
Remmers WPC Imprägnier Öl