grindinio plytelės

GeoCeramica® nauja ir revoliucinga grindinio danga

Lauko plytele sudaro: aukštos kokybės Itališka keraminė plytelė, AquaFerm® jungiamasis komponentas tarp keraminės plytelės ir drenažinio sluoksnio Stabikorn®, betoninis pagrindas. Grindinio plytelių matmenys : 600x600x40mm arba 800x800x40mm.

GeoCeramica® lauko plytelių montavimas yra palyginti paprastas ir pigesnis lyginant su įprastomis keraminėmis. Be to, šis produktas tinka beveik bet kokiam grunto pagrindui (žvyrui, smėliui). Plytelių dėjimas lengvas, greitas ir patogus.

Privalumai: GeoCeramica grindinio plytelės nereikalauja papildomos priežiūros, atsparios dėmėms ir rūgštims, lengva valyti, atsparesnės žalioms (slidžioms) samanoms arba dumblių dangoms, neslidžios net per lietų, patvarios ir ilgalaikės, atsparios įbrėžimams, naujoviškos spalvos, nusidėvėjimui atsparus paviršius, atsparios atmosferos poveikiams.

GeoCeramica plytelės tinka kiemams, sodams, takeliams, terasoms, aikštelėms.

GeoCeramika grindinio plytelė

lauko plyteles GeoCeramica

Po daugelio metų bandymų pavyko sujungti dvi iš esmės skirtingas medžiagas. Šis olandų išradimas vadinamas GeoCeramica® kuris reiškia „keramika ant betono“. Šios medžiagos yra atsparios įvairioms oro sąlygoms: drėgmė, šaltis ir šiluma.

AquaFerm® yra rišanti, lanksti pasta tarp specialaus Stabikorn® pagrindo ir keraminės plytelės. AquaFerm® sluoksnis tepamas ant Stabikorn® gamybos proceso metu. Vandens reakcija su pasta sustiprina kontaktą tarp apatinio sluoksnio ir keraminių plytelių, šis procesas tęsiasi pirmaisiais mėnesiais. Kuo daugiau drėgmes, tuo stipresnis ryšys.  Tai aktualu mūsų klimato sąlygomis.

Keramika yra neatskiriamai sujungta su vandenį praleidžiančiu Stabikorn® sluoksniu su integruotais tarpikliais. Nustatant Stabikorn® storį, buvo atsižvelgta į idealų svorį, užtikrinantį stabilumą ir išlaikanti aukštas apkrovas.

Lauko grindu dangos

Mėgaukitės stilinga Itališka keramika, pasižyminčia aukštos kokybės savybėmis ir pasinaudokite palyginti paprastomis betoninių plytų įrengimo kaštais, palyginus su tradicinėmis 2 arba 3 cm akmens masės plytelėmis.

LAUKO PLYTELIŲ MONTAVIMAS

GRINDINIO PLYTŲ GAMYBOS PROCESAI

GeoCeramica Timber Noce – 55.80 €/m²

GeoCeramica Marmostone Black – 55.80 €/m²

GeoCeramica  Lava  Slate  –  55.80 €/m²