Terasos įrengimas ant grunto

terasos montavimas ant sraigtiniu poliu
su sraigtiniais poliais (be betonavimo)

Terasa ant sutankinto grunto

terasos montavimas ant sutankinto grunto
su reguliuojamais pjedestalais
terasos montavimas ant betoniniu bloku SL1
su betoniniais elementais SL1

Terasa ant tvirtos dangos

terasos montavimas ant balkono
su kompozito sijomis
terasos montavimas ant stogo dangos 2
su reguliuojamais pjedestalais

Terasai iš medžio-plastiko kompozito siūlome naudoti tik atsparų atmosferos poveikiui karkasą. Optimalus sprendimas yra investicijos į cinkuotą metalą, aliuminį arba kompozito profilius. Teisingas profilių išdėstymas užtikrina terasos stabilumą ir tiesiogiai įtakoja eksploatacijos laikotarpį.

OneWood terasos montavimo galimybių gausa leidžia parinkti tinkamą variantą ir išvengti nereikalingų papildomų darbų ar medžiagų įsigijimo. Siūlome didelį terasos kraštinių pakalimo variantų pasirinkimą naudojant įvairias lentas.

Sandėliuojame 4,2m. ilgio lentas. Galime pagaminti WPC lentas pagal individualius ilgius be papildomos priemokos. Tai padeda sumontuoti terasos lentas be sudūrimų ir išvengti nereikalingų nuopjovų (greitesnis montavimas, mažesnė terasos kaina). Klientui pageidaujant galime paruošti terasos montavimo brėžinius.

Terasos skaičiavimo sistemą  “TERASOS SKAIČIUOKLĖ”  vos per kelias minutes pagal kliento pateiktus parametrus sukurs norimos terasos vizualizaciją bei pateiks jos ir įrengimo darbų preliminarias kainas.