WPC terasos plytelės – puikus pasirinkimas norint greitai ir nebrangiai atnaujinti terasą, balkoną ar verandą. Susitvarkyti aplinką galite net jei meistravimas nėra jūsų mėgstamiausias užsiėmimas. WPC plytelės turi greito sujungimo sistemą, todėl jas itin paprasta sumontuoti. Jums neprireiks nei samdyti meistro, nei ieškoti specialių įrankių. Paprastas montavimas leis sutaupyti ne tik laiko, bet ir sumažinti projekto kaštus.

Aukštos kokybės plastiko kompozito plytelės patikimai tarnaus ilgus metus. Šios plytelės yra pakankamai tvirtos, nes pagamintos iš pilnavidurių WPC kompozito lentų. Terasos plytelių paviršius neslidus, todėl į balkoną ar terasą bus saugu išeiti net lyjant lietui. Plytelės su medžio faktūra yra ne tik funkcionalios ir praktiškos, bet ir estetiškos. Galite rinktis iš keleto spalvų: tamsiai pilkos, rudos ir tamsiai rudos.

Tvarkant bei atnaujinant savo terasą, balkoną, verandą ar kitas lauko bei vidaus erdves, verta pagalvoti ir apie pasirinktų medžiagų priežiūros subtilybes. Kompozito plytelės pasižymi atsparumu nepalankioms oro sąlygoms, jų nereikia impregnuoti ar dažyti, o švarai palaikyti pakanka paprastų buitinių priemonių.

Spalvos: tamsiai pilka, ruda, tamsiai ruda.

Faktūra: medžio raštas.

Dydis: 23x300x300mm.

Rudos WPC terasų plytelės. Kaina 3,95 €/vnt.

Tamsiai rudos WPC terasų plytelės. Kaina 3,95 €/vnt.