Tvoros ir vartai iš medžio- plastiko kompozito WPC – puiki alternatyva medinėms tvoroms ar tvoroms iš skardos. Kompozitas yra atsparus UV spindulių poveikiui, drėgmei, nepūna, nerūdija, nesilupa. Tokio tipo tvoros nereikalauja priežiūros – nuolatinio perdažymo, nes WPC medžiaga išlaiko savo spalvą.

Atvėriami vartai

kiemo vartai

Dvivėriai kiemo vartai komplektuojami su stulpais 80x80mm arba 100x100mm, reguliuojamais vyriais, rankenomis,  integruota spyna, apatinių skląščiu, gaudytuvu, kuris tvirtinasi ant pagrindo arba betonuojamas.

Varteliai komplektuojami su stulpais 80x80mm arba 100x100mm, reguliuojamais vyriais, papildomu 40x30mm profiliu į kurį yra integruota standartinė arba elektromagnetinė spyna, integruota rankena.

dviveriu_vartu is kompozito furnitura

Nustumiami vartai

vartai iš kompozito

Stumdomi vartai komplektuojami su vežimėliais 2 vnt., atramos guoliais 2 vnt., papildomu 80x40mm profiliu su integruotais krypties guoliais, integruota spyna, 3 stulpais 80x80mm, gaudytuvu, stabdžiais ir rankena.

stumdomu_vartu is kompozito furnitura

Vartų paruošimas automatikai

krumpliastiebis_automatikai

Automatiniams slenkantiems vartams apatinė gembė specialiai ruošiama vartų automatikos krumpliastiebių tvirtinimui. Papildomas profilis uždengia krumpliastiebį, tai suteikia vartams papildomą apsaugą ir estetiką.